szkolenie podstawowy Siemens programowanie S7-300, gdzie ?

szkolenie podstawowy Siemens programowanie S7-300, gdzie ?

Potrzebny mi szybki kurs dotyczący wizualizacji HMI na poziomie podstawowym. Chcę w końcu uruchomić projekt od dawna dopracowywany. Może wreszcie ujrzy światło dzienne. Brakuje mi dokładnie kilku szczegółowych informacji.

mack

Posty: 5

 
Sporo wiedzy znalazłem w Internecie. Niemniej jednak bez ćwiczeń nie ma mowy, żeby nauczyć się wszystkiego o step7 i sterownikach. Potrzebny mi jakiś dobry kurs stacjonarny. Najlepiej w Katowicach, bo tutaj mam niedaleko. Widziałem, że takie szkolenia trwają kilka dni i później przesyłają ci jeszcze wideo.

mack

Posty: 11

 
Wszystkim przyszłym automatykom polecam to szkolenie i właśnie konkretnie tę firmę http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-1200/. Dzięki ich pomocy wreszcie mogę powiedzieć, iż znam się na sprzęcie siemens simatic s7 1500.

namok

Posty: 7

 
Ale jakie dokładnie? Też mam zamiar wrócić do tematu automatyki przemysłowej, ale postęp technologiczny znacząco mnie wyprzedził :) Teraz przydałby się kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 step7.

xacti

Posty: 17

 
Nie ma sensu inwestować w początki, jak masz je już za sobą. Każdy kurs zaawansowany dotyczący programowania w lad dla sprzętu siemens simatic s7 300 step7 będzie dla ciebie o niebo doskonalszy.

kuBawodzu

Posty: 23

 
Mnóstwo wiedzy znalazłem w Internecie. Niemniej jednak bez ćwiczeń nie ma mowy, żeby nauczyć się wszystkiego o step7 i sterownikach. Konieczny mi jakiś dobry kurs stacjonarny. Najlepiej w Katowicach, bo tutaj mam niedaleko. Widziałem, iż takie szkolenia trwają kilka dni i potem przesyłają ci jeszcze wideo.

Grumerr

Posty: 14