kolonie dla dzieci, oferta?

kolonie dla dzieci, oferta?

Planuję wakacje dla dzieci, dokładnie kolonie tematyczne. Dużo dobrego słyszałam na temat warsztatów programowania. Może to rzeczywiście fajna opcja, ale muszę poznać opinie.

Snaco

Posty: 4

 
A programowanie dla młodzieży? Jest tu trudniej, czy też zaczynają od wstępu, podstaw? Jeśli macie doświadczenie z tego rodzaju kursami w przypadku nastolatków, napiszcie. Zależy mi na opiniach, ponieważ sama straciłam już rozeznanie :( Mam wątpliwości, czy to będzie rzeczywiście dobre rozwiązanie dla mojego syna.

korasek

Posty: 8

 
Poślij córkę na wakacje dla dzieci, jakie połączone są z nauką kodowania. Kapitalna sprawa. Dzięki temu dowiesz się, czy ją to w ogóle będzie interesowało. A tak nawiasem mówiąc, to programowanie jest nie tylko nauką, ale idealną zabawą dla dzieci w każdym wieku.

Max_fotooo

Posty: 9

 
Słyszałam o tego rodzaju wakacjach dla młodzieży. Nie niezwykle jednakże orientuję się, którego usługodawcę wybrać. Mam obawy, jeżeli nie znam, więc jak moglibyście polecić tu jakieś sprawdzone kursy wakacyjne z programowania, to będę wdzięczna. Pozdrawiam i dziękuję.

CzarnyBlant

Posty: 10

 
Moja córa ma kłopoty z matematyką i zastanawiam się, czy poradziłaby sobie na takich zajęciach pozalekcyjnych. Może najpierw popracować nad brakami? Jak myślicie? Może orientujecie się, jakie predyspozycje musi mieć dziecko, żeby dobrze się czuło na zajęciach z programowania i rzeczywiście z nich korzystało?

qwuster

Posty: 10

 
Nie stresuj się. Córka na pewno sobie poradzi, bo początki na kursach programowania dla dzieci to sama zabawa, która jednak jest pewnego rodzaju nauką, ale do ogarnięcia przez każdego dzieciaka. Później może być już tylko lepiej.

Daguś09

Posty: 20

 
Syn miał poważne problemy z matematyką, natomiast jakoś nie wiązałam tego faktu, gdy zapisywałam go na kurs. Teraz widzę, iż programowanie dla dzieci jest niesamowitym wsparciem. Jeśli chodzi o naukę widzę dużą poprawę. Z programowania masz naprawdę mnóstwo korzyści.

Bienkus

Posty: 8

 
Zbliżają się wakacje, więc polecam zajrzeć na tę stronę https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisy-kursy-programowania/zapisy-kursy-wakacyjne. Organizują tu obozy dla dzieci połączone z nauką programowania. Znam te kursy i te wyjazdy, bo w tamtym roku korzystały moje dzieci. Lepiej nie mogliśmy trafić. Opieka na medal. Jeśli chodzi o zajęcia to naprawdę dają efekty.

Kruczek23

Posty: 10

 
Jak najniezwyklej. Też miałam wątpliwości, czy moja córka będzie zainteresowana. Nie miałam innego wyjścia, jak zapisać ją na próbę do szkoły programowania. Udało się, albowiem teraz nie może doczekać się zajęć i odnosi duże sukcesy.

dobryrd

Posty: 5