Jak prawko to gdzie jakieś sugestie?

Jak prawko to gdzie jakieś sugestie?

Chcę zdawać na prawo jazdy w warszawie. Od czego zacząć. Słyszałem, że teraz badania lekarskie są dość trudne do przejścia.

maxxyy

Posty: 9

 
Na pewno trzeba zacząć od badania lekarskiego. Ale nie jest nie do przejścia. Zresztą chyba każdy wie jakie są jego dysfunkcje, dlatego nie rzuca się z motyką na słońce jeśli chodzi o naukę jazdy w warszawie.

Luuutor

Posty: 25

 
Ja jestem szczęśliwcem od pół roku. Było mi jednakże ciężko, zatem zdecydowałem się na jazdy doszkalające w warszawie. Po nich dopiero zdałem egzamin praktyczny, niestety portfel opustoszał o kilka dodatkowych stówek. Dobrze, że już po wszystkim.

beata77

Posty: 13

 
Wertując internet w poszukiwaniu szkoły jazdy w warszawie rzeczywiście można mieć mętlik w głowie, bo wszędzie jest najlepiej. Nie ma to jak osobiście udać się do ośrodka i zbadać po prostu teren. Już na pierwszy rzut oka można wiele na jej temat powiedzieć.

Marioleczka

Posty: 13

 
Ja skończyłem kursy na prawo jazdy w warszawie w http://www.kameleon.waw.pl. Też miałem dylematy, co wybrać. Szkołę polecił mi kumpel, to i ja teraz polecam, bo rzeczywiście jest za co.

Bez chwalenia się egzamin zdałem za pierwszym razem.

Lalka

Posty: 25

 
Mnie również nie wystarczyła podstawa, by mieć pewność zdawania egzaminu państwowego. Dlatego musiałam dokupić sobie 10 dodatkowych jazd doszkalających w warszawie. No ale opłaciło się, państwowy zdałam za pierwszym razem, tyle, że za spore pieniądze. Polecam wziąć kilka dodatkowych lekcji, bo dużo pomagają.

irek1981

Posty: 23

 
Ja też się bałam, gdy wybierałam kursy na prawo jazdy w warszawie. Dobrze, że pomógł mi mąż. Nie ma to, jak w tej kwestii zasięgnąć porady doświadczonego mężczyzny, który zna się na rzeczy. Dlatego proponuję pytać panów, bądź co bądź najlepszych kierowców:)

ewu1u01

Posty: 16

 
Ja też się bałam, gdy wybierałam kursy na prawo jazdy w warszawie. Dobrze, iż pomógł mi mąż. Nie ma to, jak w tej kwestii zasięgnąć porady profesjonalnego mężczyzny, który zna się na rzeczy. Wobec tego proponuję pytać panów, bądź co bądź najlepszych kierowców:)

Oct714

Posty: 19

 
Opinie są cenne jeśli chodzi o poszukiwania dobrej nauki jazdy w warszawie. Niemniej jednak zawsze dobrze jest konsultować się bezpośrednio z kadrą w szkole i pytać o to, co najważniejsze. Już w samej szkole można zasięgnąć cennych opinii od kursantów.

Asd7

Posty: 25