Planuję prawko, polecacie coś?

Planuję prawko, polecacie coś?

Naszukałam się już w naszej stolicy sporo. Może wy znacie jakieś rzetelnie prowadzone kursy prawa jazdy w Warszawie?

ignacyy

Posty: 18

 
Teraz w każdej szkole jazdy się starają. Tak jest w większości nauki jazdy w Warszawie. Burczących egzaminatorów zawsze można jeszcze spotkać, ale myślę, że jest ich już coraz mniej. Pozdrawiam i życzę życzliwego Pana egzaminującego:)

juron

Posty: 22

 
Ja na państwowym egzaminie miałam swojego instruktora ze szkoły jazdy w Warszawie. Składałam stosowne dokumenty. I chyba tylko dzięki temu opanowałam swój strach. To jest zdecydowanie porządne wyjście.

Szaddam,

Posty: 11

 
Szczerze polecam szkołę jazdy w Warszawie http://www.qmobil.pl.

Po pierwsze i najważniejsze jest tam miła atmosfera, który służy nauce. Bezusterkowe wykłady i profesjonalni instruktorzy. Dzięki tej szkole zdałem egzamin za pierwszym razem.

Wszystkich pozdrawiam.

artoor

Posty: 24

 
Ja uważam, że nauka jazdy w Warszawie jest na wysokim poziomie i warto w stolicy zapisać się na kurs. I wcale nie jest z trudem zdać egzamin. Jak wszędzie trzeba się wykazać. Ja zdałem za drugim razem, natomiast wcale nie narzekałem na instruktorów.

Sewerynus

Posty: 17

 
Paniczny strach przed egzaminami jest oczywiście niewskazany. Wiadomo jednak, że zawsze jest. Mnie dużo dały jazdy doszkalające w Warszawie, także polecam korzystać wszystkim tym, którzy widzą, że coś im jeszcze brakuje, by czuć się pewnie za kółkiem.

Akumeeet

Posty: 20