Gdzie wybrać się na kurs ADR dla kierowców

Gdzie wybrać się na kurs ADR dla kierowców

Moje pytanko będzie dotyczyć uprawnień ADR. Mam dzięki nim szansę na lepsze pieniądze za transporty. Poszukuję ośrodka, dzięki któremu dostanę takie uprawnienia. Znacie osób, którzy dobrze przygotowują do takiego egzaminu?

Dleech

Posty: 25

 
Cóż mogę napisać – trzeba szukać:) Dobrze, iż tutaj pytasz, niemniej jednak też warto wśród znajomych zrobić mały sondaż. Poza tym, ja jestem zdania, iż dobrze też się przejść do konkretnych ośrodków szkoleniowych i zobaczyć jak oni tam pracują, zaś najlepiej to zagadać osób, którzy wychodzą po kursie:) Ja tak zrobiłem – dobry research to podstawa!

vincek

Posty: 22

 
Co do wysokiej zdawalności to nie wiem, jak to u nich wygląda, natomiast generalnie ludzie sobie chwalą sam poziom kursów, jakie przygotowuje marka abc-szkolenia.com. Dwóch moich znajomych robiło u nich papiery kwalifikacji wstępnej na kierowców i mówili, że wszystko spoko. Także, moim zdaniem warto sobie obczaić co i jak.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
Hmm...powiem Ci, że trudno o porządny kurs, jeśli chodzi o taki certyfikat. Sam sprawdziłem kilka ośrodków, popytałem znajomych i generalnie nie jest różowo. Mnie się udało zaliczyć całkiem niezłe szkolenie w firmie abc-szkolenia.com i chyba jest to jedne miejsce które mógłbym komukolwiek polecać. Na certyfikat kursy robią raz w miesiącu, więc nie winno być problemu żeby się załapać w jakimś w miarę szybkim terminie.

azBee

Posty: 26

 
Ja to nie mam szczęścia do szkoleń. Już kilka razy próbowałem się dobrze przygotować na egzamin na doradcę ADR i nic z tego nie wyszło. Sam już nie wiem czy to wina kursu, czy może ja jestem jakiś odporny na wiedzę:P Nawet nie wiem jaki procent w moim ośrodku zdawał za pierwszym podejściem...Natomiast wątpię, żeby to było dużo więcej niż 60 – 70 procent.

icee

Posty: 20

 
Dobra organizacja szkolenia i dobra kadra to podstawa. Powiem Ci, iż jeżeli chodzi o ADR to ja nie znam lepszej firmy organizującej kursy niż http://abc-szkolenia.com/. Ogarnięci ludzie, zero stresu, kompleksowa obsługa. Jakbym miał jeszcze raz robić kurs na doradcę ADR to bym znowu uderzył do nich.

Polecam i pozdrawiam!

apepsi1983

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o szkolenia dla kierowców w zakresie ADR to ja niezwykle dobrze wspominam kurs zrobiony przez ekipę z http://abc-szkolenia.com/. Zrobili nam na miejscu wszystkie badania, pozyskaliśmy materiały szkoleniowe i co najważniejsze – egzamin poszedł jak z płatka. Zero stresu. W biurze pracują niezwykle fajne dziewczyny, wszystko można z nimi uzgodnić bez kłopotów.

raptofil

Posty: 30

 
Bez certyfikatu kompetencji zawodowych, ani rusz. Jeden papierek a jego brak jest tak strasznie odczuwalny...Jakoś w zeszłym miesiącu na szczęście już pozyskałam certyfikat i mogę zakładać biznes:)! Sporo mi w tym pomogła firma http://abc-szkolenia.com/, u jakiej przeszedłem pełne szkolenie. Polecam wszystkim z branży transportowej.

Dobrego dnia życzę, hej!

kerad17

Posty: 30

 
Jak ja byłem na kursie na certyfikat kompetencji zawodowych to ośrodek spisał się na medal. Niesłychanie dobra obsługa, szybkie załatwienie całych tych papierków, zgłoszeń, wniosków itd. W ogóle pomogli mi w rozpoczęciu działalności gospodarczej, dużo się dowiedziałem na ten temat od takiej praktycznej strony.

truskaweczka123

Posty: 25

 
Powiem Ci w ten sposób – jeśli mowa o szkoleniach dla kierowców zawodowych to z czystym sumieniem polecam grupę abc-szkolenia.com. Sam u nich się uczyłem na egzamin z kompetencji zawodowych i zdałem szybko i bez problemów. Zresztą podobnie jak cała moja grupa, która w tym samym terminie zaczęła szkolenie. Nie ma się do czego przyczepić, mili ludzie z kwalifikacjami, którzy wiedzą jak przygotować człowieka do testów.

1noman1

Posty: 16