projektowanie opakowań, oferta

projektowanie opakowań, oferta

Żąda stworzyć logo. Jest jakaś firma, która projektuje logo w Lubinie, bo nie mogą odnaleźć? Byłoby dobrze gdyby mnóstwo mnie to nie kosztowało, bo dopiero startuje.

Ventooo1

Posty: 1

 
Według mnie bardzo potrzebna jest identyfikacja firmy, bo inaczej nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i wiele innych. Bez tego klient nie wie, że istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

Jasio234

Posty: 3

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

Noruhe

Posty: 2

 
Według mnie niezwykle konieczna jest identyfikacja firmy, bo w przeciwnym razie nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i sporo innych. Bez tego klient nie wie, że istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

irecki67

Posty: 18

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i naprawdę się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i naprawdę wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset złotych miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

090913123

Posty: 3

 
Wielu ludzi myśli, że bez reklamy da się dzisiaj zaistnieć. Niestety, ale ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, które się promują mają o wiele większe szanse na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

ciopix

Posty: 3

 
Jakiś czas temu zamawiałem materiały promocyjne w Lubinie w agencji https://www.raval.pl i jestem bardzo zadowolony. Oni bardzo dobrze się na wszystkim znają.

090913123

Posty: 2

 
Dużo osób myśli, że bez reklamy da się obecnie zaistnieć. Na nieszczęście, lecz ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, które się promują mają o dużo większe możliwości na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

namok

Posty: 3