Rozdzielacze tece, kupie online ?

Rozdzielacze tece, kupie online ?

Witam. Szukam rozdzielaczy tece do podłogowego ogrzewania. To podobno dobry wybór. Nie wiem, czy mosiężny rozdzielacz to dobre rozwiązanie. Jak coś, to piszcie.

Snaco

Posty: 10

 
To w takim układzie też się zdecyduję na rurę pex do podłogówki. Kumpel podpowiadał jakieś tam własne pomysły, natomiast brzmiało mi to troszkę niedorzecznie przede wszystkim, iż negocjacja luźna przy piwie :D

alidoddo

Posty: 12

 
Mnie też niezbędny jakościowy system kominowy. Wybiorę rury kominowe Mkżary, albowiem to rzeczywiście dobry producent. Konstrukcja ze stali nierdzewnej będzie trwała. U mnie będzie paliwo stałe, niemniej jednak jak z nieraz wymienię na gazowy kocioł to też będzie dobrze.

MBsmoke

Posty: 14

 
Wszyscy się teraz mobilizują do zmiany na kotły kondensacyjne :) Też się zastanawiam nad zmianą. Ale u mnie w grę wchodzi tylko jednofunkcyjny z pojemnym zasobnikiem, więc kasy więcej :(

Dyduszek22

Posty: 11

 
Zobacz sobie piece heiztechnik w tym miejscu http://sklepekogrzanie.pl/kociol-q-eko-15-kw-heiztechnik-z-autom-podajnikiem-paliwa-do-spalania-ekogroszku-mialu-lub-biomasy-duplikat-1.html. Masz z podajnikiem w dobrej cenie :)

tarmuś34

Posty: 9

 
Na razie korzystam z tradycyjnego pieca zasypowego heiztechnik. Nie żałuję wyboru. Miałem obywa co do tej automatyki. Może niekoniecznie, niemniej jednak przyzwyczajony jestem do takiej obsługi. Tego producenta chwalę sobie za faktycznie pierwszej klasy produkcję. Tak więc dołączę się do polecenia :)

eGall

Posty: 18

 
Sam robiłem instalację grzewczą. Pojęcie miałem średnie, natomiast wiele czytałem, dowiadywałem się i podjąłem zadania :) Kwestia rozdzielaczy? Było trudno. W końcu zdecydowałem się na tece, bo to porządna marka.

syrena88

Posty: 12

 
Też podpowiem tym, którzy mają dylemat :) Rurę pex do podłogówki wybrałem, albowiem sporo dobrego czytałem i mówili mi. Nie wierzyłem, iż montaż instalacji może być tak prosty. A jednakże:) Weselę się tym bardziej, iż udało mi się zaoszczędzić na ekipie montażowej.

ZetMichał

Posty: 20