Klimatyzacja śląsk, poszukuję firmę !

Klimatyzacja śląsk, poszukuję firmę !

Witam. Mam problem z instalacją klimatyzacyjną w domu. Może ktoś z was zna jakiś rzetelny serwis klimatyzacji ze śląska? Muszę skorzystać zanim dopadną nas upały :) Nie ukrywam, że szukam jakiejś oferty w konkurencyjnej cenie.

czastuś23

Posty: 14

 
Każdą stówkę liczyliśmy i wyszło nam, że najtaniej będzie właśnie w tym serwisie klimatyzacji ze śląska. Dobre są o nim opinie, nie ukrywam, że bardzo skrupulatnie je zgłębiliśmy.

gregBard

Posty: 23

 
Dzięki za pomoc, fajnie bo udzielili mi już przez telefon informacji, która mnie uspokoiła. Jestem umówiony na serwis klimatyzacji, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o śląsk to rzeczywiście jest jakaś posucha w fachowcach od tych spraw. Albo ja nie trafiłem wcześniej na nikogo konkretnego.

vincek

Posty: 22

 
Wiele pieniędzy za projekt instalacji klimatyzacyjnej? Nas montaż klimatyzacji przez firmę ze śląska nie kosztował sporo. Firma faktycznie niczego sobie, a urządzenie od lat działa i nic się z nim nie dzieje.

okrzemek

Posty: 10

 
Proponuję zerknąć sobie na ich stronkę https://ronter.pl. To usługodawca jeżeli chodzi o montaż klimatyzacji na śląsku, ale też serwis. Mają konkurencyjne ceny, oferta sprawdzona więc polecam.

prezesowa

Posty: 8

 
Każdą stówkę liczyliśmy i wyszło nam, że najtaniej będzie właśnie w tym serwisie klimatyzacji ze śląska. Dobre są o nim opinie, nie ukrywam, że niesłychanie skrupulatnie je zgłębiliśmy.

yarofe

Posty: 19

 
Po sto razy też zastanawialiśmy się, gdzie udać się po montaż klimatyzacji na śląsku.I w sumie też nadal jeszcze nic ustalone :) Może zerkniemy na tę firmę.

apepsi1983

Posty: 14

 
Dla mnie najistotniejsze jest to, by taki serwis klimatyzacji ze śląska był uczciwą firmą. Wiadomo, że ikt nie chce po kilka razy zamawiać do d... fachowców i jeszcze im płacić za nasłuchiwanie. W tej branży to najlepiej szukać kompleksowych usługodawców, bowiem tacy może choć trochę znają się klimatyzatorach bowiem nimi handlują.

miga

Posty: 26

 
U mnie poszło bardzo szybko i akurat z usługi montażu klimatyzacji jestem zadowolony. W tym roku pewnie trzeba będzie zerknąć przed sezonem do klimy. Jak ci ze śląska są ok, to też może skorzystam, lepiej serwis zrobić wcześniej, żeby nie było niespodzianek.

Czarek

Posty: 22