Kotły kondensacyjne De Dietrich - POMOCY!!!

Kotły kondensacyjne De Dietrich - POMOCY!!!

Witam, jeśli znacie dobry sklep z grzejnikami z podłączeniem bocznym, to dajcie znać. Ważne, żeby był duży wybór. Muszę znaleźć coś naprawdę dobrej jakości.

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

nataluś009

Posty: 11

 
Stary kocioł to tragedia. Męża namawiałam na nowy przez kilka lat, aż w końcu nie było innego wyjścia. Przyłączam się do opinii, że kotły kondensacyjne De Dietrich są najlepsze. Już po roku czasu udało nam się zobaczyć spore oszczędności. Poza tym nasz nowy kocioł działa jak do tej pory bezawaryjnie.

Invar4

Posty: 14

 
Teraz grzejniki z podłączeniem dolnym są najpopularniejsze. Purmo jest bezkonkurencyjne. Według mnie to firma, która ma najlepszy pod względem technicznym asortyment. Trochę w tym siedzę dlatego wiem i mogę polecić. Są oczywiście inne firmy, ale jak dla mnie ta jest bardzo dobra, nie szukam dalej.

Oct714

Posty: 9

 
Jak zmieniać grzejniki to polecam grzejniki z podłączeniem dolnym producenta Purmo. Są naprawdę bardzo dobre techniczne, świetna jakość i łatwość w użytkowaniu.

Kirrin45

Posty: 20

 
W naszym domu cudownie sprawują się grzejniki z podłączeniem dolnym producenta Purmo. Służą nam już ponad 4 lata. Widzimy oszczędności, bo pod względem użytkowania są rzeczywiście niesłychanie idealne.

łałtos

Posty: 9

 
Ostatnio mieliśmy konkretny remont domu. Stare grzejniki żeberkowe wymieniliśmy na płytowe grzejniki z podłączeniem bocznym. Efekt wizualny po prostu super. To są tzw. dekoracyjne grzejniki. Polecam.

Acclaim

Posty: 10

 
U siebie w domu montowałem grzejniki z podłączeniem dolnym firmy Purmo. Jestem usatysfakcjonowany. Wszystko działa bez zarzutu, poza tym doskonale wyglądają. Udało nam się z żoną trafić na wyprzedaż.

labuh

Posty: 11

 
Jeśli zależy Wam na solidnych grzejnikach łazienkowych, to proponuję Radeco i ten sklep http://sklepekogrzanie.pl/category/grzejniki-lazienkowe-grzejniki-lazienkowe-radeco-standardowe

vokalek

Posty: 17

 
Mnie osobiście niezmiernie podobają się grzejniki dekoracyjne Radeco. Interesuję się takim zakupem, więc przeglądam asortyment sklepów. Te najbardziej przypadły mi do gustu.

Hunka

Posty: 18

 
Stary kocioł to tragedia. Męża namawiałam na nowy poprzez kilka lat, aż w końcu nie było innego wyjścia. Przyłączam się do opinii, że kotły kondensacyjne De Dietrich są najlepsze. Już po roku czasu udało nam się zobaczyć olbrzymie oszczędności. Poza tym nasz nowy kocioł działa jak do tej pory bezawaryjnie.

sliwa404

Posty: 23