sesja nad morzem, znacie ?

sesja nad morzem, znacie ?

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, którą wykona ktoś z bardzo dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

Klaudi

Posty: 1

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, lecz efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Krzysio

Posty: 3

 
Mnie się niesłychanie podobała sesja rodzinna nad morzem, albowiem powstały niesamowite fotografie. Stosowne ustawienie, ubranie, a do tego potem takie fotografie trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, albowiem nie wiemy jak.

TomekK

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

dof77

Posty: 4

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Naturalnie nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, natomiast można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, które mamy to ze wesela. Wiem, że takie sesje są dziś możne, wobec tego nie ma większych problemów żeby kogoś należytego odszukać.

sliwa404

Posty: 23

 
Lubię fotografie, wobec tego jeżeli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, wobec tego takie fotografie według mnie są super.

Zdzichu 

Posty: 10

 
Osoby, które chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która bardzo dobrze zna się na robieniu fotografii.

qwed

Posty: 12

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

TomekK

Posty: 18

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

sthEn

Posty: 3