Serwis ploterów HP - dobra firma ?

Serwis ploterów HP - dobra firma ?

Czy w przypadku zakupu nowego plotera HP jego awaryjność będzie niższa od sprzętu sprzed kilku lat?

derbuś45

Posty: 6

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

El2CzupakaBra

Posty: 16

 
W swoim życiu bardzo wiele razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć abyś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki ponieważ masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

irecki67

Posty: 18

 
Moim zdaniem nawet nie ma sensu zastanawiać się nad odpowiednim serwisem ploterów ponieważ serwis: http://ploter.info.pl jest najlepszym w całym Poznaniu. Korzystałem z wielu serwisów i jedynie ten w pełni profesjonalnie podszedł do naprawy i oprócz tego urządzenie naprawił bardzo szybko co dodatkowo zredukowało poniesione straty.

Aga-lloch

Posty: 21

 
Zdecydowanie polecam Ci udanie się do serwisu ploterów HP aby nawet zapoznać się z proponowanymi cenami napraw poszczególnych usterek.

alibaba

Posty: 18

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w dobrym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

Warszawiak

Posty: 23

 
W swojej firmie używam wielu ploterów i w przypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

namok

Posty: 14