Arduino ide, sklep on-line

Arduino ide, sklep on-line

Witam.

Czy Arduino UNO będzie dobrym wyborem dla początkującego? Oceńcie moją propozycję :)

ewu1u01

Posty: 6

 
Na podstawie Waszych informacji i doświadczeń dokonałem wyboru i zakupiłem odpowiedni wyświetlacz Arduino LCD. Zastanawiałem się wcześniej nad tym, ile powinien mieć kolumn, wierszy, co przekładało się na ilość znaków, które mieścił na ekranie. Dokonałem wyboru wyświetlacza z zielonym podświetleniem, choć miałem do wyboru jeszcze niebieskie :)

alibaba45

Posty: 15

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, jakiego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, że będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

Pendrzec

Posty: 22

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych propozycji, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć zarówno Wam.

mokwas

Posty: 17

 
Mogę absolutnie wszystkim polecić moduł Arduino UNO, który zamówiłem za pośrednictwem tego sklepu internetowego http://abc-rc.pl/Arduino.

Nie żałuję swojego wyboru, bowiem dzięki niemu rozwinąłem swoje umiejętności w środowisku programistycznym Arduino. Myślę, że chcąc zacząć swoją przygodę z programowaniem to będzie dla Was idealny wybór.

Polecam.

sliwa404

Posty: 23

 
Coraz częściej widzę na tym forum pytania o zestaw Arduino, co mnie niezwykle raduje, gdyż także od niego zaczynałem, a teraz jestem już zdecydowanie niezwyklej zaawansowany w ten klocki. Powiem szczerze, iż zaczynając nie miałem zielonego pojęcia na ten temat, lecz jak widać ciężką pracą człowiek jest w stanie rzeczywiście niezwykle sporo osiągnąć. Bez wahania kupujcie takie zestawy.

Puch23

Posty: 15