Gdzie kupujecie części do CNC ?

Gdzie kupujecie części do CNC ?

Sklep z mechaniką i automatyką!

Kochani, gdzie kupujecie tego typu asortyment (motoreduktory, śruby, łożyska, wariatory)? Macie sklepy godne polecenia, jakie odpowiadają na maile i odbierają telefony od klientów?:) Niby podstawa, niemniej jednak już parę razy mnie porządnie olano jako klienta...

Czekam na opinie.

slimXX

Posty: 20

 
Całkiem nie tak dawno, też były mi potrzebne sterowniki. Na początku chciałem troszkę przyoszczędzić i znalazłem taki sklep spod ciemnej gwiazdy, który sprzedawał za pół darmo, ale długo mi taki sterownik silnika krokowego nie podziałał :P Za drugim razem poszedłem w jakość i zakupiłem produkt od nich – http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html. Ten sterownik pracuje bez zarzutu, więc moim zdaniem – pożądane byłoby.

esdoen1

Posty: 20

 
Odnaleźć sklep z częściami do budowy maszyn, takimi jak chociażby koło łańcuchowe jest bezproblemowo, lecz znaleźć dobry sklep – to już zmienia postać rzeczy:) Jakoś w zeszłym roku kupowałem koło z piastą, to mi przysłali bez piasty. Dzwoniłem, pisałem, lecz reakcji zero. Zarówno tak jak mówię – znaleźć dobry sklep to rzeczywiście wyczyn...

miga

Posty: 26

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam kłopot ze znalezieniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma http://www.ebmia.pl, u jakiej odnalazłem kilka fajnych modeli w porządnej cenie. Można tutaj zdobyć nie tylko pasek klinowy, natomiast też koła do pasów i napinacze pasów.

wiesiekj

Posty: 17

 
Witam również.

Dużo zależy od tego jaki dokładnie silnik krokowy Cię interesuje. Ja zamawiałem w zeszłym miesiącu ze strony http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html silnik o dość niskim momencie trzymającym. Taki sprzęt wyśmienicie mi się sprawdza w codziennym użytku. Nie wiem, jak tam w przypadku pozostałych typów, ale ten jest OK, także polecam.

jajosz12

Posty: 22

 
Jeśli możesz to napisz coś więcej, które konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje godziwych sklepów z takim asortymentem. Dużo zależy od tego, czy interesuje Cię niezwyklej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

Anonim.KuBa

Posty: 15

 
Hmm, taki, faktycznie dobrej klasy, wytrzymały łańcuch to jakiś czas temu rzeczywiście kupiłem w necie. O ile dobrze pamiętam to był model z normą Europejską ze strony http://www.ebmia.pl/mechanika-naped-lancuchowy-c-196_317.html. Dobrze ich wspominam, moim zdaniem pożądane byłoby sprawdzić jak aktualnie ta propozycja wygląda.

ZetMichał

Posty: 20

 
Uśmiecham się pod nosem, albowiem doskonale wiem jak dziś ciężko jest odszukać dobry sklep, z takim sprzętem jak chociażby falownik:) Ja pytałem po znajomych, pisałem na forach i w końcu dotarłem do kilku ciekawych propozycji. Przekonał mnie w końcu sklep http://www.ebmia.pl/automatyka-falowniki-c-197_72.html, który proponuje falowniki LENZE w niezmiernie przyjaznych cenach. Wysyłka szybka, obsługa konkretna.

roudee

Posty: 24