salon urody w Krakowie, kto sprawdzony??

salon urody w Krakowie, kto sprawdzony??

Chcę skorzystać z profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs. Jaki gabinet kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie stale chodzicie i jesteście zadowolone? Czekam i z góry dziękuję.

Nikiiii

Posty: 6

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezwykle dobrą opinię, bowiem pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

brudasek67

Posty: 5

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie lecz zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

jajosz12

Posty: 22

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

1adversary

Posty: 24

 
Nie ma to jak wykwalifikowany peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, albowiem dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

eef12

Posty: 20

 
Niezwykle znaczące jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

pawel253

Posty: 8

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, lecz wiadomo, iż nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz dużo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odnaleźć ofertę rzeczywiście tanio.

HalskiPol

Posty: 20

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

gniewny5

Posty: 10

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

phonik

Posty: 9

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

saradonin

Posty: 20