mieszkania w Warszawie, gdzie warto ?

mieszkania w Warszawie, gdzie warto ?

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, niemniej jednak żeby była niższa od tej rynkowej.

Narcyzzz

Posty: 2

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie niesłychanie wiele. Bez względu na to czy ma to być małe czy spore mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Matusiński

Posty: 8

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, natomiast w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić mnóstwo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

zakk87

Posty: 18

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

TomekK

Posty: 3

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w porządnej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była niezwykle słynna.

zuzanna

Posty: 5

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje z reguły polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę bardzo szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

Hihi_WWW

Posty: 5

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo gigantyczne znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wówczas ludzie zapłacą za nie więcej.

mirekp2005

Posty: 3