rynek pierwotny we Wrocławiu, znacie ?

rynek pierwotny we Wrocławiu, znacie ?

Czy ktoś z was kupował mieszkania we Wrocławiu w stanie deweloperskim? Z mężem zastanawiamy się nad zakupem takiej nieruchomości, ale nie wiemy, gdzie szukać aktualnych ogłoszeń. Znacie jakiś portal internetowy?

ciopix

Posty: 4

 
Cześć, jeśli chodzi o nowe mieszkania we Wrocławiu to najlepiej jest szukać portali, na jakich odszukasz ogłoszenia bezpośrednio od deweloperów.

090913123

Posty: 2

 
Sama chciałabym znaleźć osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Na internecie jest wiele portali, jednak ogłoszenia są pomieszane z rynkiem wtórnym.

Kitas

Posty: 13

 
Wydaję mi się, że w internecie bez problemu jesteś w stanie znaleźć mieszkania rynek pierwotny we Wrocławiu. Jest wiele portali, na których są aktualne ogłoszenia dotyczących mieszkań deweloperskich.

miko_poz

Posty: 4

 
Powiem wam, iż można znaleźć rzeczywiście wspaniałe nowe domy we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Długo szukaliśmy wymarzonego domu i w końcu nam się udało spełnić marzenie.

Kitas

Posty: 2

 
Mieszkania we Wrocławiu możesz szukać za pomocą przeróżnych portali ogłoszeniowych. Niektóre są planowo stworzone pod ogłoszenia deweloperskie.

ciopix

Posty: 15

 
Rynek pierwotny ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o mieszkania we Wrocławiu. Możemy znaleźć fajne, nowoczesne i funkcjonalne nieruchomości, które możemy urządzić pod swoje potrzeby.

jagieloniab0000

Posty: 10

 
Musisz poszukać dobrych portali z ogłoszeniami. Dużo deweloperów we Wrocławiu właśnie na takie strony wrzuca swoje ogłoszenia o nieruchomościach.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim to jest wiele portali internetowych z nowymi ogłoszeniami. Ja również interesuje się ostatnio tym tematem i odszukałam taką stronkę https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Wrocław&distance=&price_to=. Niedługo mamy spotkanie z jednym deweloper.

zoferek

Posty: 15

 
Jeżeli chodzi o rynek pierwotny we Wrocławiu to jest bardzo sporo ogłoszeń o nieruchomościach na portalach internetowych.

Nikuś23

Posty: 4