Hosting

Hosting

Hej.

Ostatnio zastanawiałem się nad uruchomieniem swojej strony internetowej, jednak mam wątpliwości, jaką firmę hostingowi należałoby wybrać?

Czy powinienem brać pod spostrzeżenie jakieś specjalne kryteria?

dyduch34

Posty: 13

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na jakich były stawiane.

Czerski56

Posty: 19

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć gigantyczną liczba transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz różne składniki graficzne strony. Znalazłem do tego wyśmienitą ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

Dosti

Posty: 24

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na jakiej pożądane byłoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP niezwykle ważne pliki, jakie mój usługodawca utracił, bowiem… nie robił kopii zapasowej danych!

Morchepl

Posty: 21

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, jakie reklamuje moje usługi, więc żądania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, albowiem zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

raptofil

Posty: 30

 
Witam.

Moje problemy, które stanowił do tej pory hosting www rozwiązały się dopiero wówczas, gdy trafiłem na usługi http://ecohost.pl. Rozwiali oni moje wątpliwości, odpowiedzieli na wszystkie pytania oraz nieco zmodyfikowali ofertę, dzięki czemu stała się ona dla mnie bardzo opłacalna.

Polecam z całą pewnością!

yetisize

Posty: 12

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

sliwa404

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, lecz inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Totek

Posty: 27