ogłoszenia towarzyskie, szukam !

ogłoszenia towarzyskie, szukam !

Przegląda ktoś z Was anonse towarzyskie? Można tam poznać kogoś ciekawego? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, ale nie ma trochę odwagi. Może ktoś z doświadczonych kolegów by mi coś o tym powiedział?

gregBard

Posty: 1

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

labuh

Posty: 5

 
Tak naprawdę to ogłoszeń towarzyskich jest dużo. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko dokładnie szukać, a trafi się na super osoby.

marcel65

Posty: 10

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

Squel

Posty: 15

 
Według mnie, jeżeli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego poszukuję. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

PucH2

Posty: 3

 
Ogłoszeń jest dużo, niemniej jednak jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, niemniej jednak w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, niemniej jednak na razie, jeżeli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. W wielu przypadkach dziesiątki kilometrów, niemniej jednak rzeczywiście pożądane byłoby.

namok

Posty: 10

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

orange777

Posty: 13