Kredyty samochodowe - Lubin

Kredyty samochodowe - Lubin

Hej! Kredyt dla rolnika na zakup nowych maszyn, ewentualnie ich leasing, orientujecie się w jakiś ciekawych ofertach tego typu? Pzdr.

21gregorek

Posty: 16

 
Ech, z kredytami to trzeba znać umiar, ale wiadomo, że w XXI wieku bez nich nie szłoby sobie poradzić. Zwłaszcza biznesmeni muszą korzystać z takiego finansowania, jeśli chcą się rozwijać. Innej drogi nie ma.

vincek

Posty: 22

 
Kiedyś pracowałem jako doradca bankowy, ale nie podjąłbym się na dzień dzisiejszy doradzania. Dużo się pozmieniało na rynku, konkurencja jest dużo większa. Dużo nowych banków, do tego parabanki, jest z czego wybierać.

Kaazz

Posty: 24

 
Mam na głowie leasing i powiem, że chyba udało mi się dość korzystną ofertę wybrać. Szukałem sam, są w necie różne porównywarki ofert, zestawienia, można się tym posiłkować.

MociMOC

Posty: 22

 
Mnie to zawsze w moim banku dobrze potrafią doradzić w kwestii kredytu. Mam do nich zaufania, jestem ich klientem od 10 lat, także mam powody, żeby im ufać. Pozdr.

Hunka

Posty: 12

 
Wiesz co, moja siostra ze szwagrem brali ostatnio kredyt mieszkaniowy z MDM i korzystali z porad jakiegoś doradcy. Wypytam się jej jutro dokładnie co to był za gość i napiszę. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 14

 
MI z tyłu głowy siedzi, że będziemy musieli prędzej czy później z żoną wziąć hipotekę, bo na wynajmie to zbyt długo nie zajedziemy. Ale tak mi się nie chce tego wszystkiego załatwiać. Wolałbym żeby ktoś się tymi formalnościami zajął za mnie..

kerad17

Posty: 30

 
No tak, ja w tym roku nigdzie na wczasy nie wyjechałem przez brak kasy...ale za rok to już trudno, biorę kredyt, zabieram rodzinę i jedziemy. Postanowione!

ARTyMM

Posty: 16

 
Ja to bym zdecydowanie polecał się skontaktować z doradcami bankowymi. Oni mają rozeznanie w temacie, znają rynek, wiedzą gdzie, co i za ile ;> Mnie w przypadku kredytu firmowego z dofinansowanie z UE pomogli specjaliści z firmy Kredyty To Tu -www.kredytytotu.pl. Pełen profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście. 20 lat doświadczenia w branży, więc nie jest to jakaś ekipa z pierwszej, lepszej łapanki. Hej!

Bączeak

Posty: 15

 
Ostatnio to mi chodzi po głowie kredyt na jakiś wyjazd urlopowy. Myślę o ciepłych krajach. Robi się zimno, a ja jestem zdecydowanie ciepłolubny...więc może Egipt w styczniu? Ciekawe ile to będzie kosztować..

Robuś

Posty: 17